Logotype Yrkeshögskolan
Logotype Yrkeshögskolan

Öppet hus - 23 mars kl. 13-15

Öppet hus den 23 mars klockan 13-15. Vi öppnar upp för framtida studerande och intresserade. Varmt välkommen till dig som är nyfiken på att studera hos oss eller som vill se våra lokaler och få mer information om vår verksamhet.

Under dagen får du lära dig mer om oss och våra utbildningar. Du får även chansen att träffa våra utbildningsledare och våra utbildare, samt ett gäng studerande och företag från ledningsgruppen. Detta är en dag som du som blivande studerande verkligen inte vill missa.

Schema och hålltider
Informationspass kommer hållas vid: kl 13.15, 13.45 och 14.15.

Vi bjuder även på kaffe och frukt.

Om du har några frågor eller vill veta mer, kontakta gärna utbildningsledare Sara Adler på mail sara.adler@jonkoping.se eller telefon 036-10 36 46.

Varmt välkommen till oss på Vasavägen 6, Jönköping.